צרו קשר
ּ

קורס רכב ציבורי

אחרי ההצלחה הגדולה במכללת המוביל ובמיוחד במגמת התחבורה ,ההצלחה שואפת ל-99 %.

החלטנו לפתוח שתי קבוצות נהג רכב ציבורי.

תאריך פתיחה: 15/02/18.

מהרו להצטרף למכללת המוביל.

קורס נהג רכב ציבורי

קורס רכב ציבורי נועד לספק בעבור כל אדם אשר מעל גיל 20 ומחזיק ברישיון נהיגה בתוקף מזה שנתיים לפחות, את האפשרות שבמעבר אל עיסוק בנהיגה ברכבים ציבוריים מסוג אוטובוס, מונית, ואוטובוס זעיר ציבורי. קורסים אלו מעניקים הרבה מעבר לידע טכני בלבד ונועדו לשלב אתכם בשוק העבודה לאחר השלמת המחויבויות שלכם בקורס. לאור העובדה כי נהגי הרכב הציבורי אחראיים על חייהם של נוסעים רבים, הרי שהקורס ישים דגש רב גם על תחום הזהירות בדרכים. הרשמה לקורס זה, ניתן יהיה לבצע במכללת המוביל – מכללה ללימודים מקצועיים, לימודי תעודה ועוד…

קורס רכב ציבורי – מהם תנאי הקבלה?

בכדי להצטרף לקורס רכב ציבורי, יהיה עליכם להציג הפניה לקורס אשר חתומה ע"י משרד הרישוי, כמו גם מעבר של בחינת הכניסה על ידיעת השפה העברית- קריאה וכתיבה. על מנת לקבל את ההפניה לקורס על ידי משרד הרישוי, יהיה עליכם להציג את הטפסים הבאים:

  1. טופס רש"ל 18 – על הטופס לכלול בדיקת עיניים, חתימתו של רופא וציון של קופת החולים.
  2. תעודת השכלה מקורית – המציינת לפחות 8 שנות לימוד.
  3. רישיון נהיגה בתוקף עם וותק של שנתיים לפחות ברישיון נהיגה פרטי
  4. תעודת זהות – גיל 21 ומעלה

הקורס כולל נושאים שונים ומגוונים אשר נדרשים באופן חיוני לכל אדם אשר מתכנן לנהות ברכב ציבורי, זאת לרבות- דיני תעבורה והכרת הרכב, הגורם האנושי בנהיגה, עזרה ראשונה, כיבוי אש וזיהוי אמצעי חבלה, השירות הציבורי ונגישות לנכים ועוד… המכללה מעניקה לכם גם את ההזדמנות להשלים את החלק המעשי של שיעורי הנהיגה במהלך הקורס. כך שבסיומו של הקורס תוכלו לזכות בתעודה רשמית מטעם משרד העבודה ,הרווחה והשירותים החברתיים.

קורס נהגי רכב ציבורי – מכשירים את דור הנהגים הבא

מכללת המוביל גאה ביכולתה להכשיר את דור הנהגים הציבוריים הבאים שיעלו על הכביש. על כן אנו מתמקדים בקניית ערכים של עזרה לזולת וזהירות בדרכים לכל אחד ואחד מן המשתתפים הפעילים בקורס. מטרתו היא להכשיר את הנהגים האיכותיים ביותר, אשר מקפידים על נהיגה אחראית ואינם מקלים ראש בנעשה על הכביש. צרו קשר עם המכללה כבר היום והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולספק את כל המידע הנדרש בנוגע לקורסים השונים.

קורס רכב ציבורי במכללת המוביל

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ