צרו קשר
ּ

לימודי בניית ציפורניים

לימודי בניית ציפורניים, מילוי וקישוטים בכל השיטות .

סדנה גדולה

קורס בניית ציפורניים :לימודי בניית ציפורניים כוללים גם התמחות בפדיקור ומניקור, בניית ציפורניים וקישוטי ציפורניים. הלימודים בקורס כוללים את שיטות האקריל, , משי, טבילה',גיל טבעית וכן לימודי מבנה העור ותפקידיו, , מבנה הציפורן, עיסוי לכף .

קורס משולב משני קורסים בנייה, מילוי וגם קישוטים קורס מיוחד ומקנה לך מקצוע רציני.

בסיום הקורס, מקבלים תעודת גמר מהמכללה

לימודי בניית ציפורניים בצפון

אין ספק כי תעשיית הציפורניים הולכת ומתרחבת משנה לשנה, וכעת הגיע הזמן כי גם אתם תוכלו לקחת חלק בתעשייה משגשגת זו הודות להצטרפות אל לימודי בניית ציפורניים. הקורס הייחודי והרציני הזה יעניק לך את היכולת לעסוק במקצוע משגשג ורווחי במיוחד. לימודים אלו, לצד קורסים מקצועיים רבים אחרים ניתן יהיה לקבל במכללת המוביל אשר מפתחת ומעבירה תכניות אשר תורמות להנגשת הזדמנויות התעסוקה על פי דרישת השוק.

לימודי בניית ציפורניים – מה הם כוללים?

כיום אין אדם שלא יודע כי לימודי בניית ציפורניים עשויים להיות אלו שפותחים בפניכם דלת אל מקצוע משתלם, מבוקש ורווחי במיוחד אשר כולל אפשרויות תעסוקה רבות ומגוונות. כך שאם אתן או אתם מעוניינים להיכנס לעולם הצבעוני והמעניין הזה ולהרוויח לא מעט כסף, המשיכו לקרוא וגלו באילו נושאים הקריירה החדשה שלכם הולכת לעסוק.

  • הכרת המבנה האנטומי של הציפורן לרבות סוגי הציפורניים השונות ודרכי הטיפול המתאימות לכל אחת מהן.
  • התמחות בפדיקור ומניקור
  • שיטות בניית ציפורניים וקישוטי ציפורניים – לרבות שיטות אקריל, שיטת משי, טבילה, ג'ל.
  • משייפים ומעצבי צורות.
  • מוצרי ציפורניים וטיפוח ציפורניים.
  • ועוד..

חשוב להבין כי קורסים אלו משתנים ממקום למקום ועשויים לכלול תכנים אשר שונים מעט. כך שלמעשה טרם ההרשמה, מומלץ יהיה ליצור קשר עם מוסד הלימודים ולקבל את תכנית הלימודים המלאה אשר תכשיר אתכם בצורה המעמיקה והמקצועית ביותר לקריירה החדשה והמשתלמת שלכם.

לימודי בניית ציפורניים – עוברים לקריירה רווחית יותר

מכללת המוביל מזמינה אתכם להעשיר את תחומי העניין שלכם ולעשות את הצעד הנכון אל עבר קריירה מבוקשת ומשתלמת במיוחד. בניית ציפורניים הפכה עם השנים למקצוע מבוקש אשר מסייע לאנשים רבים להתפרנס בצורה משתלמת במיוחד, זאת כבר לאחר תקופת לימודים לא ארוכה במיוחד אשר הכשירה אותם לרמה המקצועית הגבוהה ביותר. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם המכללה כבר היום ולהבטיח לעצמכם את החשיפה לעולם צבעוני ורווחי במיוחד.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ